Midtown Hotel Istanbul (midtown Hotel İstanbul) İletişim | Telefon Numaraları,Adresi,Haritası ve E-Mail Bilgileri | Beyoglu


Midtown hotel istanbul (Midtown Hotel İstanbul) telefon numaraları ve iletişim bilgileri

Midtown Hotel Istanbul

Midtown Hotel İstanbul iletişim bilgileri, Midtown Hotel İstanbul telefon numarası güncel olmayabilir. Güncel iletişim bilgilerini Midtown Hotel İstanbul web sitesinde bulabilirsiniz. Web sitemizde Midtown Hotel İstanbul fiyat bilgisi bulunmadığından rezervasyon yapılamamaktadır. Midtown Hotel İstanbul yorumları sitemizde bulunmamaktadır.


Midtown Hotel Istanbul

Turkey Otelleri > Istanbul Otelleri > Beyoglu Otelleri
Kocatepe Otelleri

Bilgi

Midtown Hotel Istanbul, Beyoğlu Ilçesinde, Taksim Meydanı'na Yaklaşık 600 Metre Mesafede Yer Almaktadır. Yakın Çevrede Pek Çok Restoran, Kafe, Bar Ve Alışveriş Merkezi Bulunmaktadır. Tarihi Yerler Arasında Galata Kulesi, İstiklal Caddesi Ve Topkapı Sarayı Yer Almaktadır. Şehrin Diğer Bölgelerine Metro, Otobüs Ve Taksi Ile Ulaşım Sağlanabilir. Havaalanına Ulaşım Için Otel, Araç Kiralama Ve Özel Transfer Hizmetleri Sunmaktadır. Midtown Hotel Istanbul, Modern Tasarımı, Konforlu Odaları Ve Geniş Hizmet Seçenekleri Ile Konaklamak Için Ideal Bir Yerdir. Ayrıca, Tesis Bünyesinde Spa, Fitness Merkezi Ve Restoran Gibi Imkanlar Sunulmaktadır. Taksim'in Hareketli Atmosferi Ve Merkezi Konumu Nedeniyle, İstanbul'da Tatil Veya Iş Amaçlı Seyahat Eden Gezginler Için Ideal Bir Konaklama Seçeneği Olarak Önerilebilir.

Telefon Numarası

 

Web Sitesi

Title :
Midtown Hotel Taksim - Midtown Hotel Istanbul
Description :
Midtown Hotel Istanbul has more than 4.5 stars rating on Trip Advisor. Located in the downtown, A Taksim Hotel with 80 Deluxe rooms, 4 Meeting Halls & more.

Mail

 

Adres

Aydede Caddesi 7, 34437 Beyoglu/Istanbul, Turkey

Konumu

Lat: 41.038993 Lng: 28.9850513

Harita

Midtown Hotel Istanbul Harita - Istanbul - Beyoglu
facebook sharing button
twitter sharing button
email sharing button
linkedin sharing button
whatsapp sharing button