Hotel Mediteran 3 * nalazi se na samoj obali mora, na oko 1500 metara od centra Crikvenice. Zračna luka Rijeka udaljena je 20 km, a rijeka ima 35 km.
Ima 140 soba, 2 lifta, restoran, lobby bar, konferencijska dvorana i besplatni bežični pristup internetu u predvorju.
Uz nadoplatu je moguće koristiti parkiralište na ulici i hotelsku garažu.
Tu su i vanjski i unutarnji bazeni (zatvoreni tijekom ljeta); ležaljke i Suncobrani za vanjski bazen dostupni su uz nadoplatu na licu mjesta(ovisno o raspoloživosti).
Usluga-polupansion (doručak "buffet" i večera) s izborom uglavnom mediteranske kuhinje.
Sobe imaju: klima uređaj, grijanje, kupaonicu (WC / tuš), satelitsku TV, Sve sobe na strani mora imaju balkon, a neke sobe na strani parka nemaju balkon.
Crikvenica, sa svojim starim turističkim tradicijama, gotovo je pri ruci za goste iz Slovenije, Italije, Austrije i Mađarske. Nalazi se u dijelu Kvarner Bay, oko 35 km od Rijeke. Ovdje je blaga mediteranska klima i čisti morski zrak, kao i čisto more.
Gosti mogu provesti vrijeme kupajući se u kristalno čistom moru i sunčajući se, a za one koji vole više avantura, hodati, trčati i voziti bicikl u blizini Crikvenice. |