Norway
>Vest Agder
>Kristiansand Hotels
>
Info
Kristiansand Dyrepark og Nordens største kjøpesenter Sø Senteret ligger kun 15 minutter unna med bil.
Aquarama Bad og Markens Gate er også verdt et besøk.
Hotel Q42 Ligger I Kristiansand Sentrum og i Nærheten av strandpromenaden.
Posebyen med sine små idylliske hvitmalte sørlige hus ligger rett rundt hjørnet og fine turområder omgir byen.
Kristiansand har mye å tilby; inkludert kunstmuseer, kinoer og kulturarenaer, et stort utvalg av kafeer og restauranter med mat fra hele verden, lokale nisjebutikker og store kjøpesentre.
Fiskebrygga og Sø Er verdt å sjekke ut om shopping står på agendaen, mens de som ønsker å oppleve områdets naturlige skjønnhet kan utforske Bystranda og Galgebergtangen.
Q42 Hotel ligger Midt I Kristiansand, på hjørnet Av Dronningens Gate Og Elvegata, bare et steinkast Fra Bystranda og 10 minutters gange Fra Markensgaten.
Contact Number
Web Site
Title :
Address
Map Coordinates
Map