Resort Beach Nova Zivohost (resort Beach Nová Živohošť) Kontakt | Telefonní čísla,Adresa,Mapa a E-Mail Informace | Central Bohemia, Benesov


Resort beach nova zivohost (Resort Beach Nová Živohošť) phone number and contact number

Resort Beach Nova Zivohost

Resort Beach Nova Zivohost

Czechia Hotels > Central Bohemia Hotels > Benesov Hotels
Krecovice Hotels

Info

Nabízí Bezplatnou Půjčovnu Kol, Bezplatné Wi-Fi A Terasu S Grilem, Resort Beach Nova Zivohost Je 100 M Od Soukromé Pláže Na Slapské Přehradě V Nova Zivohost Mají Vlastní Vchody. Kanoe Lodě A Katamarán Jsou Také K Dispozici. Ideální Prostředí Facku Přehrady Umožňuje Činností Jako Jsou Školení, Kongresy, Akce Pro Zákazníky, Teambuilding, Svatby, Oslavy A Sportovní Výcvikové Tábory V Uzavřeném Areálu S Vlastní Pláží A Pohodlné Ubytování V Kvalitě Hotelového Pokoje. Součástí Komplexu Je Restaurace A Venkovní Bar. Podává Českou I Mezinárodní Kuchyni A Hosté Si Mohou Vychutnat Své Nápoje Na Zastřešené Terase. Hosté Si Mohou Zahrát Šipky, Kulečník, Stolní Tenis Nebo Plážový Volejbal. Všechna Tato Zařízení Mohou Hosté Využívat Zdarma Na Pláži Resortu. Bungalovy Jsou Obklopeny Stromy A Mají Ledničku A Koupelnu Se Sprchou.

Phone Number

 

Website

Title :
Accommodation and holidays in Slapy - Nova Zivohost
Description :
Holiday and accommodation in Slapech at Resort Beach Nova Zivohost, it is the comfort of the hotel rooms in bungalows on the banks of the Slapy dam.

E-mail

 

Address

25756 Křečovice

Location

Lat: 49.7490677 Lng: 14.4071079

Map

Resort Beach Nova Zivohost Map - Central Bohemia - Benesov
facebook sharing button
twitter sharing button
email sharing button
linkedin sharing button
whatsapp sharing button